A Paprastų Planą, siekiant Tapti Profesionalus Pokerio Žaidėjas

A Paprastų Planą, siekiant Tapti Profesionalus Pokerio Žaidėjas

Rimtų internetinių žaidėjų pasinaudoti stebėjimo programinė įranga, kuri leidžia juos peržiūrėti savo didžiulį kiekį rankas. Su įrankiais, kaip tai savo žinioje, tai daug greičiau ir lengviau internetinių žaidėjų nustatyti ir plug nutekėjimas į savo žaidimą. Jie dažnai tiesiog pradėti su mažų pinigų sumų, iki taško, kur ji net sunku juos sunkiai kartu $300-$500, reikia tiesiog sėdėti live žaidimo.


Taip pat, su jaunų žaidėjų,svarbu pasilikti mokykloje ir baigti savo laipsnį pirmą kartą. Taigi, net jei jums tinka šis profilis, geriau, klausimas, gali būti, kad jūs turėtumėte užsiimti žaisti pokerį profesionaliai?

Check-raise yra leidžiama bet kokia ranka, po lygiosiomis, o 7 ar geriau nereikia statyti. Eilės ir pylimas skaičiuoti nuo žaidėjas, o tūzai laikoma aukštos tik. Limit žaisti, check-raise yra draudžiama (išskyrus atvejus, kai žaidėjai yra įspėtas apie tai, kad tai leidžiama). Vienas-aklas žaidimai, pusiau aklas ar daugiau yra visiškai aklas. Žaidėjas su priverstinį statymą turi galimybę atidarymas visą statymą.

Jei visi žaidėjai vadina aplink žaidėjas big blind pozicijoje, kad žaidėjas gali arba patikrinti, ar didinti. Kai visas kortas parodžiusios, pirmasis statymų raundas prasideda sėdintis žaidėjas iš karto į kairę nuo big blind.

Tai lengva gauti nuobodu ir tada gauti nunešė ne didesnė akcijų, o rizikuodami per daug jūsų bankrotas. Jei esate pasiruošę pradėti savo kelionę, galite patikrinti mūsų top rekomenduojama MUMS internetinių pokerio svetainių. Iš BetOnline, kad pavyzdžiui pacific, mes turime nuodugniai išanalizuoti kiekvieno MŪSŲ pokerio svetainę, kad jūs pamatysite, reitingą.

Žaidėjas gali naudoti net visos kortos ir asmens kortelės formą ranka ("žaisti lenta"). Įprasta struktūra yra naudoti du žaliuzės, tačiau galima žaisti su viena aklas, kelis žaliuzės, ante, arba derinys žaliuzės plius ante. Kiekvienam žaidėjui yra išdalinamos dvi užverstos kortos hold 'em, kuri yra sprendžiami pirmą kartą. Žaidimas prasideda kiekvienam žaidėjui yra išdalinamos dvi užverstos kortos, su sb grotuvas gauna pirmoji kortelė ir žaidėjas mygtuką sėdynės paskutinio kortelės išdalinamos. (Kaip ir dauguma pokerio žaidimai, denio, yra standartinę 52 kortų, kurių sudėtyje yra be jokers.) Šios kortelės yra žaidėjų skylę ar kišenėje korteles.

Kai jūs pirmą priskiriamas žaidimas gali būti tai, kas vadinama "turi judėti" stalo. Tai atsitinka, kai pokerio kambarys valdytojas turi pakankamai žaidėjų, kad pradėti antrojo stalo, bet nėra tikras, kad ten bus pakankamai žaidėjai ateina į išlaikyti abu vyksta į sveiką lygį. Daug pinigų žaidimo žaidėjų nepatinka short-handed lenteles, todėl, kai keli žmonės palikti žaidimą, tai gali sukelti kaskados išėjimus, todėl žaidimas mirti.

Jūs taip pat galite rasti čia pokerio žaidėjas profiliai, pokerio turnyrų rezultatai, pokerio taisyklės, pokerio strategija, straipsniai, pokerio žurnalų, pokerio įrankiai ir pokerio mokymo išteklius. Galite padalinti atidarytuvai, bet jūs turite pripažinti, kad jums yra skaldymo ir visus išmetimus pagal chip gresia pardavėjo po ranka.

Jei nusprendžiate, kad jums yra skaldymo atidarytuvai, bet ji yra nustatoma, kad jums galėtų galbūt turėjo atidarytuvai, kai jūsų galutinis vertus, palyginti su jūsų išmetimą į jūrą, jūs prarasite puodą. Bet kuris žaidėjas gali prašyti, kad atidarytuvas išlaikyti atidarymo ranka ir rodo, kad po to, kai iš puodo laimėtojas buvo nustatyta.

Pagal tai, ką girdėjau, geriausių žaidėjų, kad žaidimas gali padaryti kiek $30 per valandą. Atskaityti 30% iš to, jei viskas vyks gerai, jūs galite nukreipti $21 valandą. Padaryti matematikos lengviau, tegul tiesiog padaryti $20 plokščių per valandą. Kadangi mūsų tikslas yra padaryti $100,000 per metus, o dabar galime turėti idėją, kiek valandų mes iš tikrųjų reikia praleisti prie stalo žaisti pokerio. Jei suskirstyti, kad be to, kad ateina į 417 valandų per mėnesį, kuris skyla iki daugiau nei 100 valandų per savaitę!

Jei esate labai daug, įsitikinkite, kad esate sumuštas tada lankstymo straightway yra geriausias variantas. – Kai manote, kad turite reikiamų žinių ir įgūdžių, jūs galite žaisti pokerį ir laimėti pinigų. Aš siūlau žaisti įsteigta ir patikimą Interneto pokerio kambarių.

Jei prekiautojas klaidingai pasiūlymus pirmasis žaidėjas papildomą kortelę (po to, kai visi žaidėjai gavo savo pradedant rankas), kortelė grąžinama denio ir naudoti įrašyti kortelėje. Jei prekiautojas klaidingai kalbama daugiau negu vieną papildomą kortelę, tai misdeal. Žinant kai vertės statymą, o ne išnaudojimas stiklo yra labai svarbus, kai prieš blogas pokerio žaidėjų. Kai žaidžia mažiau patyrę pokerio žaidėjai, laikyti tai paprasta, yra pirmasis žingsnis siekiant maksimaliai padidinti pelną.

TODĖL įsitikinkite, kad jūs neturite jokių priešų, o paliekant kambarį nesvarbu, ar jūs laimėjo, ar pralaimėjo. Apskritai, nereikia įžeidinėti kitų žaidėjų, kai jūs esate arba dejuoti, kai esate žemyn – tiesiog laikyti savo emocijas sau. Tiesiog pabandykite perskaityti žaidimo priešininkus ir atitinkamai pritaikyti savo žaidimą.

Ji praėjo online pokerio ir internetinių lošimų teisės aktai, kaip dalis išsamų azartinių lošimų plėtra sąskaitą 2017 m. spalio. Iki pat sausio 2018 m., yra tik keturios JAV valstijos įstatymais įteisinti ir reglamentuoti online pokerio. Tuo tarpu,Pasaulio Pokerio, kuris pradėjo priiminėti MŪSŲ klientams 2016 m. gruodžio naudoja loterijas ir virtualios valiutos online pokerio modelį. Kaip rezultatas, jis nėra laikomas interneto azartinių lošimų, paliekant jį ne priklausančius dėl UIGEA.

2002 m. Jungtinių amerikos valstijų Apeliacinis Teismas Penktosios Grandinės valdė Federalinės Vielos Įstatymas draudžia sporto lažybų, bet nebūtinai internetinių lošimų. Tuo metu, TD, nesutiko, teigdamas, interneto azartinių lošimų buvo neteisėtas, Tačiau, pramonė nuolat auga. Tačiau, TD, privertė didžiausių likusias teritorijas pramonės, įskaitant PokerStars, Full Tilt Poker ir Absolute Poker/Galutinis Statyti 2011 metais. TD, apmokestinti juos su įvairių neteisėtų lošimų ir pinigų plovimu, mokesčių, iš dalies pagal UIGEA.

O jų rezultatai gali skirtis, nėra jokių abejonių, kad šie vaikinai yra vieni iš geriausių žaidėjų pasaulyje ir dotarłeś ten dirba neįtikėtinai sunkiai. Labai mažai žaidėjų gali padaryti jį į šį lygį ir yra kova, sunkmetis ir tonų bandymų ir klaidų kelią į viršų. Dan Bilzerian sako, kad jis laimėjo $54 million ne vieno žaidėjo ir Bryn Kenney draugauti tapo didžiausia užsidirbti, žaidėjas istorijoje po to, kai fenomenalus 2019. Kenney įmetė kelis septynženklį skaičių, laimi, kad metų ir laimėjo pēriens $30.3 mln. per vienerius metus. Jis dabar viršūnių diagramos su $56.4 mln. gyvuose turnyruose.

Jei mes ruožas imties dydis 1 mln. rankas matome, žaidėjas gali pataikyti trys dideli downswings 37, 37 ir 35 buy-ins. Jei profesinės tik 20BI bankrotas jis galėjo lengvai nušlavė standartinį nuokrypį. Laisvalaikio pokerio žaidėjas nėra visiškai pasikliauti pokerio pajamų ir visada gali papildyti savo bankrotas...profesionalus žaidėjas neturi, kad prabanga, jei pokeris yra pagrindinis jų pajamų. Neveikia žaidimas statusą leidžiama tik tiems žaidėjams, tos pačios ribos ir žaidimo tipas.